wtorek, 9 października 2012

Sól i oliwka.... czy to dobre połączenie?

Na śląskim spotkaniu blogerek dostałam mię( midzy innymi do testowania 2 fazowy peeling do rąk Cztery Pory Roku.

Natychmiast postawiłam go w łazience- często moim rękom przydaje się mini zabieg w postaci złuszczenia i lepszego nawilżenia. Pomyślałam, że ten kosmetyk będzie fajnym połączeniem jednocześnie będzie peelingował i natłuszczał. Z dużym entuzjazmem podeszłam do pierwszego użycia (udaje mi się nawet ostatnio mojego D. namówić do używania niektórych kosmetyków). Oboje postanowiliśmy zrobić sobie peeling.

Opakowanie to mała, zgrabna buteleczka. Wygodna można by rzec. Kokarda z tyłu na etykietce w jakiś sposób mnie zauroczyła :) Opis peelingu stworzono ładną zgrabną czcionką  Ładnie się tez prezentuje- lubię takie warstwowe rzeczy- nie tylko kosmetyki. Zapach przypomina mi oliwkę Bambino.I za cały ten design mogłabym go naprawdę dobrze ocenić.. ale głownie zależy mi na tym, żeby to co w środku jest spełniało moje oczekiwania.

Przed użyciem peeling należy porządnie wstrząsnąć do całkowitego wymieszania. Powiem szczerze, że przy pierwszym użyciu jak najbardziej mi się to udało. Z buteleczki ładnie wydobyła się zarówno oliwka jak i sól. Jednak przy następnych użyciach jest coraz gorzej. Oliwka owszem leci jednak sól już nie chce się wydobyć.... próbuję stawiać buteleczkę do góry nogami, mieszać w różnych kierunkach jakoś nie chcę mi wylecieć. W efekcie mam natłuszczone ale nie złuszczone dłonie.. buteleczka cała się otłuściła i naklejka zaczęła marszczyć...

Czytałam parę opinii i raczej dziewczyny chwalą sobie ten peeling.
Może któraś z Was go miała i może coś o nim powiedzieć? 
Używacie peelingów do rąk czy uważacie to za zbędny kosmetyk?
 A może peelingi tworzycie same?

2 komentarze:

  1. Szczerze w ogóle nie lubię ani kremów do rąk, a co dopiero peelingów ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja w sumie nigdy nie miałam tego peelingu, ale używałam balsamu z tej firmy i byłam zadowolona. Dobrze nawilżał i świetnie pachniał:)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...