niedziela, 29 grudnia 2013

Cosmabell kwasy do stóp

Na rynku pojawia się wiele marek produkujących skarpetki z kwasem. Wysyp jest spory, więc można wybierać w cenach i markach jak tylko się chce.


Ja otrzymałam do testowania 2 preparaty: Magic Foot peel o którym mowa była tutaj.
Dziś będzie o fiemie konkurencyjnej czyli Cosmabell.


" Specjalne skarpetki nasączone kompleksem kwasów owocowych rozluźniają połączenia między martwymi komórkami naskórka, dzięki czemu usuwają szorstką skórę pięt, a także odciski i modzele. Foot Peel działa na całą powierzchnię stóp, co dodatkowo pozwala usunąć przebarwienia, drobne blizny i skutecznie walczy z objawami starzenia się skóry. 

(...)
Po około 7 dniach uzyskasz ostateczny efekt w postaci jedwabiście gładkiej, ożywionej i intensywnie nawilżonej skóry stóp." 

W opakowaniu znajdują się skarpetki nasączone kwasami oraz plasterki do przyklejenia skarpetek. 

Następnie należy nałożyć na nie bawełniane skarpetki. Posiedziec w nich od 90-120 minut.Następnie zdjąć i opłukać. W dniu następnym powinno się wymoczyć stopy przez 10 minut. Tak też postąpiłam ;p 
Oczywiście u mnie musi być inaczej niż u wszystkich, u mnie złuszczanie rozpoczęło się dopiero po 7 dniach, kiedy już straciłam wszelkie nadzieje na działanie.


Mój mówił : bo ty masz zadbane stopy to ci nie ma co schodzić.

A jednak miało, nie jakoś masakrycznie, ale schodziło. Upierdliwe to jest na maxa muszę przyznać. Skóra jest wszędzie - w skarpetkach w lazience etc. Spać trzeba w skarpetkach, żeby nie śmiecić do łóżka.
Muszę przyznać ze efekty były dla mnie zadowalajace. Skóra nie zeszła tylko z pięt, ale tez wokól paznokci, na palcach, miedzy palcami.  


Ogólnie z efektu byłam zadowolona, niestety nie utrzymuje się on zbyt długo- chyba zostanę przy tradycyjnym pedicurze, choć czasem można się wspomagać tym produktem :) 

Gdyby był trochę tańszy można by częściej sięgać po to- zwłaszcza kiedy nie ma się czasu 

Cena:79 zł/ parę

5 komentarzy:

 1. Dużo o nich czytałam.. chyba jednak bałabym się ich użyć..

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam straszne problemy ze stopami i nie wiem już co robić. Fajnie, że testujesz tego typu produkty :)

  I-am-Journalist.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Niestety cena skutecznie mnie zniechęca, chociaż efekt złuszczania zachęca do wypróbowania :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Chętnie wypróbowałabym te skarpetki :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...