sobota, 12 lipca 2014

Volumetry dla objętości

Pisałam Wam już wcześniej o moim ulubionym szamponie Loreala- delicate color, zastanawiałam się czy jeszcze go wymienię na inny. A jednak zdradziłam go z jego własnym bratem ;p

Dziś Loreal VolumetrySzampon przeznaczony jest do włosów cienkich i delikatnych.  
Formuła zawiera połączenie oczyszczającego kwasu salicylowego i hydralight składnika znanego z właściwości nawilżających. Pielęgnuje włosy i unosi je u nasady. Cienkie i delikatne włosy są uniesione u nasady a objętość włókna włosa jest widocznie zwiększona. 

Długi okres czasu używałam delicate i byłam zachwycona :) Myślałam , że nie zmienię go na żaden inny. Przyglądałam się volumetry kilkakrotnie. Czytałam zastanawiałam się. Bałam się, że będzie albo przesuszał skórę głowy albo spłukiwał kolor ze względu na zawartość kwasu salicylowego.
W końcu się zdecydowałam, najpierw myślałam, że będę go używać wymiennie z delicate, ale widzę tak ogromną różnicę w wyglądzie fryzury, że delicate mnie nie zachwyca.

Myję włosy codziennie, mimo tego nie odczuwam ani przesuszenia skóry głowy ani diametralnego spłukiwania koloru- wiadomo farba jak farba każda z czasem traci kolor ale nie widzę jakiejś ogromnej zmiany.

Włosy są świeże, nie wymagają użycia odżywki i co najważniejsze nie są przyklapnięte.
Jestem posiadaczaką krótkich włosów i u mnie sprawdza się bardzo dobrze :)Opakowanie 250 ml typowe dla wszystkich szamponów. 
Ceny różnie- w salonach fryzjerskich około 40 zł

9 komentarzy:

 1. Objętość fajna rzecz. Moje ciężkie włosy raczej ciężko dobić od nasady. Szampon ciekawy, choć kwas salicylowy w składzie trochę mnie zaniepokoił. Ale jak widzę jest niegroźny :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Moje włosy nie potrzebują objętości ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. objętości akurat mi nie brakuje :D

  OdpowiedzUsuń
 4. uwielbiam produkty do włosów z Loreal ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Moim włosom przydałoby się odbicie u nasady, ciekawe czy ten szampon by sobie z nimi poradził :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie miałam go ale klapnięte włosy to moja zmora przy ich zapuszczaniu ;/

  OdpowiedzUsuń
 7. U mnie świetnie sprawdzają się kosmetyki L'Oreal, również do włosów :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...