niedziela, 10 lipca 2016

Powrót

Hej kochani!
Nie było mnie tutaj pół roku. Skupiłam się na pisaniu pracy i dodatkowo miałam mega sajgon w pracy,  Padałam na pysk po powrocie do domu. Do tego komunia syna i inne tego typu zajęcia. Teraz mam trochę więcej czasu i powiem szczerze, że się za Wami stęskniłam :)
Jeśli jeszcze ktokolwiek tutaj zagląda to chętnie wrócę do blogowania no i oczywiście mam zaległe rozdanie....
Wiem, że wiele dziewczyn już dawno zapomniało, że było jakiekolwiek rozdanie u jakiejś baby, ale może jeszcze ktoś czeka. 
Z góry przepraszam bo widzę po komenatarzach, że niektórzy stracili cierpliwość i nie ma się co dziwić. 
Mimo wszytsko może ktoś się ucieszy, że jednak wyniki są. 
Ponieważ każdą prosiłam o napisanie dlaczego wybieracie dany zestaw postanowiłam, że docenię to. Ponieważ chciałam, żeby rozdanie było fer wasze wypowiedzi wybrała moja koleżanka z pracy nie zwiazana z blogowaniem choć absolutnie związana z włosami :)
I tak zestaw do wypadających włosów leci do:

Komputeromaniaczka

A zestaw do ekstramalnie zniszcoznych włósów leci do:
kwiatowa isaura

Ponieważ nie liczę, że ktoś przeczyta te wypociny meile do dziewczyn wyslę sama.

Do następnego!

4 komentarze:

  1. No kochana :* pół roku Cię nie było,więc rozumiem że wypoczęłaś-odpoczęłaś od blogowania :) ale skoro zdecydowałaś sie wrócić, to będziesz działała ze zdwojoną siłą !!

    OdpowiedzUsuń
  2. Witamy ponownie :) Ja cały czas piszę ostatnio nieregularnie właśnie ze względu na natłok różnych spraw. I cały czas mam nadzieję, że w końcu uda mi się z tym uporać :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Skąd ja to znam... Chyba sobie ustawię automatyczny komunikat u siebie na blogu "przepraszam, że mnie tyle nie było" :D Witamy z powrotem! :)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...