niedziela, 23 października 2016

Semilac 171 Porto Marine

Semilac- jedna z najpopularniejszych firm hybrydowych. Chociaż miłością do firmy nie pałam to jednak do ich kolorów już tak.

Szumnie mówi sie ostatnio o alergii na Semilac'i. U mnie w pracy nigdy nic sie nie zdarzyło, jednak dochodziły do mnie takie słuchy. Nie chce tu siać zamętu, ale z relacji przedstawiciela hurtowni( notabene posiadającej hybrydy Semilac w swojej ofercie, wiec to nie rzut na konkurencje) podobno alergie występują wtedy, kiedy osoby te używają również bazy Semilac. Tłumaczyłoby to dlaczego u mnie nigdy się to nie zdarzyło- nigdy nie stosowałam ich bazy i nabłyszczacza.

Ale wracając do tematu koloru. ZAPAMIETAJ NIGDY NIE MASZ DOSC HYBRYD. Zawsze jest kolor, który jest inny, najpiękniejszy i z serii muszę go mieć. I tak własnie oto on:

Semilac 171 Porto MarineKryje rewelacyjnie. Głębie koloru osiaga przy drugiej warstwie. Uwielbiam takie kolory i wcale nie jest to dla mnie kolor letni! Jak popatrzę na ten deszcz za oknem, chmurzyska i inne rzeczy, a potem na paznokcie od razu mi lepiej :)

To nie jest kapryśny kolor. Nie jest ciężki do rozłożenia i nie ścina się w lampie. Oczywiście nie przesadzam z grubością warstwy, która nakładam.

Pieknie sie trzyma, dobrze się ściąga. Ja używam bazy i topu Victorii Vinn


W myśl akcji" BAN NA ZAKUPY BO HYBRYD ZA DUZO" 13 nowych Semilaców... no coż9 komentarzy:

 1. Co do alergii, to słyszałam, że ponoć nie tyle produkty uczulają, co niewłaściwe ich utwardzanie (np żarówki w lampie do wymiany, ale i tak "na siłę" utwardzamy) - tak mi się tylko o uszy obiło ;) Kolor bardzo ładny, taki żywy, aczkolwiek osobiście nie przepadam za niebieskimi paznokciami u siebie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. o widzisz ja jeszcze wersji o żarówkach nie słyszałam

   Usuń
  2. Bardzo ważne jest stosowanie się do zaleceń producenta - zachować czasy utwardzania, poprawnie aplikować lakiery na zdrową płytkę paznokcia. Ściąganie lakierów hybrydowych w niewłaściwy sposób może powodować uszkodzenia mechaniczne płytki paznokcia, co często może być mylone z alergiami.
   Nasze produkty są na bieżąco kontrolowane, oraz konsultowane przez specjalistów.

   W razie pytań - chętnie pomogę
   Online Ekspert marki Semilac

   Usuń
 2. Mnie się obiło o uszy i paznokcie ;P znów, że to też wina samilac'wocych cleanera i acetonu. Że to ich substancje zapachowe mogą uczulać, co również mnie nie zdziwilo

  OdpowiedzUsuń
 3. Katarzyno, składy wszystkich naszych produktów dostępne są w kartach i na opakowaniu produktów oraz na naszej stronie. Każda Klientka jest wyjątkowa, w związku z czym reakcja na substancje zawarte w naszych produktach jest kwestią indywidualną oraz w dużym stopniu zależy od przygotowania płytki, higieny narzędzi, prawidłowej aplikacji produktu i jego utwardzenia oraz ewentualnych skłonności Klienta do uczuleń. Wszystkie nasze produkty posiadają Certyfikat Bezpieczeństwa, potwierdzający bezpieczeństwo i niezmienność składu. Posiadamy również certyfikaty Dermastetu.
  W razie dodatkowych pytań służę pomocą
  Online Ekspert marki Semilac

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Droga firmo Semilac w mojej praktyce nie spotkałam się z uczuleniem na wasze hybrydy dlatego dalej ich używam. Nie wątpię że posiadacie certyfikaty bo bez tego ciezko wprowadzać produkty na rynek :) a ponieważ mam kontakt z innymi osobami uzywajacymi waszych produktów dochodzą mnie różne sluchy. Moje zdanie jest takie ze o prduktach Państwa firmy słyszymy częściej, gdyż sami przyslowiowo strzeliliscie sobie w kolano rozpowszechniajac je gdzie tylko się da. Nie wiemy jakich produktów pomocniczysz używają wszyscy i czy ja poinformowano jak poprawnie używać tych produktow

   Usuń
  2. Droga firmo Semilac w mojej praktyce nie spotkałam się z uczuleniem na wasze hybrydy dlatego dalej ich używam. Nie wątpię że posiadacie certyfikaty bo bez tego ciezko wprowadzać produkty na rynek :) a ponieważ mam kontakt z innymi osobami uzywajacymi waszych produktów dochodzą mnie różne sluchy. Moje zdanie jest takie ze o prduktach Państwa firmy słyszymy częściej, gdyż sami przyslowiowo strzeliliscie sobie w kolano rozpowszechniajac je gdzie tylko się da. Nie wiemy jakich produktów pomocniczysz używają wszyscy i czy ja poinformowano jak poprawnie używać tych produktow

   Usuń
  3. Manicure naszymi produktami powinien być wykonywane przez osoby, które posiadają niezbędną wiedzę na ten temat. Nieprawidłowo wykonywany manicure może prowadzić do uszkodzeń paznokci oraz innych reakcji niepożądanych.

   Pozdrawiam,
   Online Ekspert marki Semilac

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...