sobota, 2 kwietnia 2022

Remigiusz Mróz-Wyrok

Hej Kochani !
Dzięki temu, że zdecydowałam się na abonament w Legimi mam praktycznie nieograniczony dostęp do książek i zdecydowanie nadrabiam zaległości :)

Seria o mecenas Chyłce to zdecydowanie jedna z tych, które wpadły w moje gusta. "Wyrok" to tom 10 serii o tej bohaterce. 
 Kordian Oryński został mecenasem w kancelarii Żelazny& McVay. Zamiast wybrać sobie sprawę, która pozwoli mu wypłynąć na szerokie wody adwokatury, podejmuje się on obrony pewnego siedemnastolatka z Poznania.

Dowiesz się, że obrona człowieka niemal już skazanego na wieloletnie więzienie nie jest jego wyborem tylko koniecznością. Piotr Langer, znany z poprzednich części, kieruje działaniami Oryńskiego, a ten zrobi wszystko, aby chronić Joannę Chyłkę.

Wyrok, choć niekoniecznie w sądzie

Co takiego Langer obiecał Kordianowi, że ten zgodził się na współpracę? Jak potoczy się sprawa, jaką prowadzić będzie Oryński wspierany przez Chyłkę? Nawet ona uznaje, że młody adwokat podjął się wyzwania, na którym z pewnością polegnie. Na winę klienta Oryńskiego wskazują bowiem wszystkie dowody, a zbrodnia, której dokonał skojarzy Ci się ze schematem działania Sadysty z Mokotowa. Czy mimo przeciwności losu Kordian Oryński odniesie zwycięstwo? Sięgnij po książkę „Wyrok” i sprawdź, czym tym razem zaskoczy Cię Remigiusz Mróz.

Od początku Remigiusz trzyma nas w napięciu co stanie się z Chyłką. Cały czas walczy ona ze swoja chorobą, a Langer daje Kordianowi propozycję nie do odrzucenia ;) Nie jest to prosta decyzja, bo sprawa chłopaka jest prawie z góry przegrana. Dlatego Kordian potrzebuje dobrej motywacji do walki. A co jest większą motywacją niż miłość do swojej ukochanej ?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...