środa, 1 marca 2023

Perfecta clean beauty krem na dzien i noc


Hej kochani. Krem do twarzy to produkt bez którego nie wyobrazam sobie życia.  Czasem przyglądać się twarzom moich klientek i nie dowierzam gdy nie czują potrzeby nawilżania skóry. Bardzo często słyszę też opinię, że mają tłusta skórę i dlatego jej nie nawilżają. 
Generalnie nie jestem zwolennikiem dzienno- nocnych kremów. Skóra ma inne potrzeby w dzień a inne na noc, ale postanowiłam dać temu kremowi szanse. Ostatecznie wylądował jako krem na dzień. 


Głównym powodem jest lekka konsystencja. Swietnie sprawdza się pod makijaż.  Nie jest zbyt ciężki i dzięki temu nie roluje się pod makijażem. Składnikami aktywnymi kremu są prowitamina b5 czyli panthenol, 3 % bio kwas hialuronowy oraz witamina C.  Znajdziemy tam też gliceryna i witaminę A. Krem ma dla mnie leciutką konsystencję takiego kremo żelu. Bardzo ładnie i szybko się wchłania. Na dzień sympatyczny produkt do codziennego użytku. Ale moja skóra pod koniec dnia robi się już sucha. Jeśli nie macie skóry wymagajacej byc moze sie sprawdzi. Dla mnie taki średniaczek. 

Cena około 20 zł za 50 ml. 

1 komentarz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...