sobota, 6 maja 2023

Naturelove peeling solny slodka malina z bergamotka


Hej hej. Jak pamiętacie niedawno byłam na spotkaniu blogerek.  Dziś chce Wam napisać o jednym z produktów, które wtedy dostałam. Prawie od razu poszedł w ruch więc aktualnie już go skończyłam.

Naturelove peeling solny Słodka Malina z bergamotką.


 Po otwarciu wydobywa się cudowny zapach malin z bergamotką. Peeling jest w szklanym słoiku, co ma swoje plusy i minusy. Przede wszystkim jest to bardziej Eco i można później wykorzystać sobie taki słoiczek. Ale jednocześnie trzeba uważać, żeby nie rozbić go w łazience. Materiałem ściernym jest sól oraz zmielone nasiona czarnej porzeczki. A dalej w składzie masło shea oraz praktycznie same oleje: ryżowy, kokosowy, z pestek malin, z nasion czarnej porzeczki. 

Przede wszystkim przepięknie pachnie. Jest konkretny w swoim składzie choć osobiście nie przepadam za peelingami solnymi. Zostawia dość solidna warstwę na skórze. Jeśli Wam to nie przeszkadza to można na tym zakończyć peeling jeśli jednak nie lubicie powłoki to koniecznie trzeba umyć się żelem. 

Podsumowując peeling pięknie pachnie, jest dobry w swoim działaniu, zostawia warstwę na skórze co dla jednych będzie plusem dla drugich minusem. Ja osobiście za tym nie przepadam więc po peelingu myłam się żelem. 

Peeling kosztuje 37 zł za 300g i można go kupić na stronie producenta

 

1 komentarz:

  1. W sumie ja wolę peelingi cukrowe, ale od czasu do czasu w moich zapasach pojawia sie też peeling solny. Po tym peelingu na pewno bym sie musiał umyć żelem

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...