niedziela, 23 grudnia 2012

Skrobacz do stop od ccs foot

O stopy powinno sie dbac caly rok by dobrze nam sluzyly i nie sprawialy problemu.
Staram sie regularnie wykonywac peeling stop. Zawsze tubke trzymam przy wannie i podczas dluzszych kapieli peelinguje stopy. Polecam wam tez trzymanie blisko takze tarki do stop :)
teraz o peelingu od ccs foot
Powazny minus numer jeden to brak polskich napisow
Producent deklaruje iz peeling bedzie zluszczal twardy naskorek a stopy stana sie miekkie i gladkie.


Niestety oceniam go dobrze ale nie świetnie  Nadaje się dla osób które nie maja większych .problemow ze zrogowaciałym naskórkiem.
Ma delikatny ale taki apteczny zapach przynajmniej mi się tak kojarzy. Mozę trochę eukaliptus ? Tak w składzie jest eukaliptus
Z tego co udało mi się ustalić po składzie materiałem ściernym jest sol. Niestety uważam ze jest jej stanowczo za mało i nie radzi sobie z gorszymi stopami.Co dziwne skład ma naprawdę dobry. Daje poczucie ulgi, myślę ze w połączeniu z tarka daje lepsze efekty. Zawiera mocznik- składnik wielu kremów do stop ale rzadko znajduje się w peelingach.
Jeśli macie bardzo zadbane stopy lub nie macie problemow z suchym twardym nagromadzonym naskórkiem to będzie świetny. Ze stopami w gorszym stanie sobie nie poradzi.
Dostepny jest w aptekach.


Ale na pocieszenie powiem ze stosuje również inne 2 produkty tej firmy, ktore oceniam bardzo dobrze ale o tym kiedy indziej.
Pojemnosc 75 ml

2 komentarze:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...