środa, 22 listopada 2017

Sylveco enzymatyczny peeling do twarzy



Dziś przychodzę do Was z recenzją peelingu od Sylveco. Ponieważ mam skórę naczynkowa całkowicie odrzuciłam peelingi ziarniste. Tym razem testowałam peeling od sylveco. Co o nim myślę? Zapraszam na post


Preparat złuszczający działający w oparciu o proces proteolizy martwych komórek naskórka. Wyjątkowa formuła, bogata w silnie odżywcze i nawilżające oleje oraz masła, pozwala zachować 100% aktywność enzymów bromelainy i papainy. Peeling delikatnie, ale skutecznie rozpuszcza martwe, zrogowaciałe komórki, wygładza i poprawia strukturę skóry, ujednolica koloryt cery. Dzięki tylko powierzchownemu działaniu nie podrażnia, może być stosowany w przypadku nadwrażliwości i rozszerzonych naczynek, u osób które nie tolerują zabiegów mechanicznych i/lub eksfoliacji kwasami.



INCI: Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Elaeis Guineensis Oil, Theobroma Cacao Seed Oil, Butyrospermum Parkii Butter, Glyceryl Stearate, Lauryl Glucoside, Papain, Bromelain, Hydroxystearic Acid, Cymbopogon Schoenanthus Oil, Tocopheryl Acetate, Pelargonium Graveolens Oil, Citrus Limonum Peel Oil, Allantoin, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Geraniol.



Nanieść niewielką ilość produktu na wilgotną skórę, omijając okolice oczu i masować minimum 3-5 minut. Co jakiś czas zwilżać dłonie wodą i kontynuować masaż. Dokładnie spłukać ciepłą wodą. Stosować 1-2 razy w tygodniu, w zależności od potrzeb. Uwaga: po nałożeniu może pojawić się lekkie uczucie szczypania, co jest naturalne w przypadku stosowania na skórę enzymów. Przy dużym dyskomforcie należy jednak preparat zmyć szybciej.



Peeling należy nałożyć na skórę i masować około 3-5 minut. Producent zaleca co jakiś czas zwilżyć dłonie przy masażu. Jest to o tyle ważne, że bez tego peeling staje się ciężki, nie ma poślizgu. Jest konsystencja jest bardzo zbita i tłustawa. Po nałożeniu tego peelingu u mnie pojawia się uczucie podszczypywania. Aby o dobrze spłukać trzeba się trochę namęczyć, ale jest tego wart. Skóra po użyciu jest gładka i oświeżona. Peeling jest naprawdę wydajny. Bardzo się z nim polubiłam. 


Cena 25,99 na stronie producenta

6 komentarzy:

  1. peelingi enzymatyczne są dużo lepsze od tych ziarnistych, i nie mówię tylko o cerze naczyniowej, a o każdym typie skóry :D Według mnie dużo lepiej oczyszczają :)

    zapraszam również do mnie :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Kusi mnie, ale w tej chwili używam czegoś innego :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Fajnie wyglada,chociaz ja preferuje wieksze scieraki,mechaniczne :)

    OdpowiedzUsuń
  4. Moja mieszana cera lubi mocne zdzieraki, ale ten peeling też mam i dobrze go oceniam :)
    Z przyjemnością dołączam do grona obserwatorów :)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...