sobota, 18 listopada 2017

Organic Shop Peeling do ciała belgijska czekolada


Pewnie już wiecie, że peelingi Organic Shop należą do moich ulubionych zdzieraków do ciała. Staram się przetestować po kolei wszystkie wersje zapachowe, aby wykluczyć zapachy, których nie lubię i dodać do kolejnych zapachów te, które pokochałam. 

Jak spodobała mi się belgijska czekolada? O tym dzisiaj.
Organic Shop to świetnie peelingi, należące do mocnych zdzieraków. Są mocno napakowane cukrem. Zabieg tymi produktami to czysta przyjemność. Ciało jest świetne. Cukier dobrze się rozpuszcza a i wanna nie wygląda jak po katastrofie :)


Belgijska czekolada- z czekoladowym zapachem to jest tak, że albo się go kocha albo nienawidzi. Ja mam stosunek nijaki- sam peeling jest świetny ale zapach jakoś mnie nie zakwycił. Nie przebije pomarańczy i trawy cytrynowej- ale jesli kochacie czekoladę to być może właśnie wersja dla Was :)

9 komentarzy:

 1. zapach czekoladowy w kosmetykach zazwyczaj jest taki sztuczny i chemiczny... Lubie zapach naturalnej czekolady, jednak ten w kosmetykach jest dla mnie nie za fajny.

  zapraszam również do mnie na nowy wpis :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam peeligi cukrowe Organic Shop, mega tanie a świetnie działają. Czekolada spoko, ale szału nie ma jeśli chodzi o zapach. Jak Ty uwielbiam trawę cytrynową ale zamiast pomarańczy wolę mango :)

  OdpowiedzUsuń
 3. te peelingi są świetne! miałam pomarańczowy ostatnio :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Lubię takie aromaty w kosmetykach, może wypróbuję ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Właśnie się zastanawiałam nad zakupem peelingów tej marki, ale skoro dobrze zdzierają, to muszę je mieć ;) Jutro wybiorę się do apteki tam gdzie je widziałam i kupię jakieś :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...