poniedziałek, 4 grudnia 2017

Multibiomask moisture &clean maska nawilżająca i oczyszczająca


Bardzo lubię maseczki w saszetkach. Nie nudzą się, a dzięki takiej formie możemy przetestować ich wiele i wybrać najlepszą dla siebie. Multibiomask moistrure & clean to połączenie maseczki nawilżającej i oczyszczającej.Maseczki zawarte są w dwóch osobnych saszetkach . Mamy dwie możliwości- można nałożyć maskę nawilżająca na partię wymagające nawilżenia, a oczyszczającą na strefry tłustsze lub wymieszać obie maseczki ze sobą i nałożyć na całą twarz. Ja mimo posiadania cery mieszanej wybrałam drugą opcję.

Skóra po jej użyciu była oszczyszczona, ale też mocno nawilżona. Stała się gładka a i jej koloryt się pojawił. Byłam bardzo zadowolna z tej maseczki. Oczyściła i nawilżyła moją twarz. Nie spowodowała też wyrzutu nieczystości jak to czasem się zdarza przy maskach oczyszczających .

Saszetka takiej maseczki kosztuje około 3,50 i jest dostępna w drogerii Rossmann

3 komentarze:

 1. Wybierając taką podwójną maseczkę też nakładam je na całą twarz, tylko osobno =) W sumie wątpię, żeby dawało to jakiś lepszy efekt, ale jakoś wypadło mi z głowy, że można je połączyć. Przynajmniej kąpiel jest wtedy dłuższa =)

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. bardzo fajne jest to, że maseczki można łączyć ze sobą lub zaaplikować na wybrane partie :D Sama mam cerę mieszaną i to jest idealne rozwiązanie! :D


  zapraszam do mnie na nowy wpis -> http://pani-blondynka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajny pomysł z tym, że można osobno, albo połączyć je

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...