sobota, 24 marca 2018

Tołpa estetic 4 zabiegi głęboko nawilżające

Zabieg nawilżający, który miałam okazję przetestować. Dziś o zestawie zabiegowym od marki Tołpa.

"to 4 zabiegi intensywnie nawilżające. Dzięki warstwowej metodzie nakładania, wyjątkowym formułom i czystym składnikom aktywnym zapewnia większą moc działania dając efekty na powierzchni i w głębi skóry. Silnie i długotrwale nawilża, wzmacnia barierę hydrolipidową. Przywraca funkcje ochronne i hamuje utratę wody z głębszych warstw naskórka. Odbudowuje mikrouszkodzenia i wzmacnia zdolności regeneracyjne skóry."

W opakowaniu znajduję się zestaw do wykonania 4 zabiegów nawilżających:


1. Chusteczka złuszczająca

Chusteczka złuszczająca ma w swoim składzie kwas glikolowy i fitowy. Kwas glikolowych znany jest z ze swoich właściwości silnie penetrujących. Jest to kwas o małej cząsteczce dzięki czemu głęboko znika w skórę, rozluźnia wiązania miedzy komórkowe  - daje on również efekt delikatnego pieczenia. Kwas fitowy natomiast ma działanie nawilżające.

2. Serum

Zawiera ekstrakt z cytryńca chińskiego,

3. Maska

torf tołpa.®,  nawilżający, biopolimerowy kompleks pullulanu i kwasu alginowego z seryna, trehaloza i mocznikiem, nawilżająco- uelastyczniające komórki macierzyste z mikołajka nadmorskiego, gliceryna

4. Krem

torf tołpa.®, głęboko nawilżający, czysty kwas hialuronowy, nawilżająco-uelastyczniające komórki macierzyste z mikołajka nadmorskiegoProducent zaleca wykonanie zabiegu 1-2 razy w tygodniu zachowując 3 dniowy odstęp między Ja zabieg wykonywałam raz w tygodniu.

Chusteczka, która jest pierwszym etapem zabiegu znajduje się w osobnym opakowaniu. Po jej użyciu czuć delikatne mrowienie na skórze. Efekt bardzo podobny jest do użycia peelingów chemicznych z kwasem glikolowym- jednak nieco delikatniejszy. Wystarczy na przetarcie twrazy, szyi, dekoltu oraz ramion.
Następnie należy nałożyć serum i poczekać do wchłonięcia. Ma bardzo lekką konsystencję i błyskawicznie się wchłania.

Kolejno należy wmasować maskę i pozostawić na 10 minut. Na wykończenie zabiegu nakładamy krem.

Cera jest bardzo odświeżona po tym zabiegu. Zdecydowanie peeling z zawartością  kwasów robi dobrą robotę jeśli chodzi o złuszczenie i odświeżenie skóry. Po samym zabiegu skóra jest gładka i ładnie nawilżona. Nie jest to dla mnie zabieg, który efektami może zastąpić te wykonywane w gabinecie, ale bardzo dobrze sobie radzi. Wróciłabym do niego z chęcią.

Cena zestawu do wykonania 4 zabiegów to 49,99- uważam, że to bardzo dobra cena,

2 komentarze:

  1. Nie znam tego zestawu, ale jak dotąd nie miałam najlepszych relacji z tą marką.

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...