poniedziałek, 6 stycznia 2020

Nawilżanie oka z Dexoftyal

Dziś na tapecie krople nawilżające do oczu. Jeśli macie problem z podrażnionymi, suchymi oczami to ten post jest dla Was.


Dexoftydal MD to jałowe, lepkie, przejrzyste, nawilżające i odżywcze krople do oczu oparte na prowitaminie B5. Chroni oko przed dolegliwościami takimi jak uczucie suchości i w przypadku zmęczonych i podrażnionych oczu. Po zastosowaniu kilku kropli uczucie dyskomfortu jest złagodzone lub całkowicie zredukowane. 

Suchość oka może być związana z odżywieniem i nawodnieniem organizmu. Jeśli nie zadbamy o picie odpowiedniej ilości wody możemy mieć problemu z suchym okiem. Jest oczywiscie wiele innych czynników wpływających na dyskomfort oczu takie jak :
-noszenie soczewek kontaktowych
-długotrwałe patrzenie w ekran komputera
-długotrwałe prowadzenie samochodu
-przebywanie w pomieszczeniach klimatyzowanych
-zanieczyszczenie powietrza
-korzystanie z basenu

Ja osobiscie mam dość wrażliwe oczy. Noszę również soczewki kontaktowe. Często pod koniec dla czuje dyskomfort, a nie zawsze jest jeszcze czas na ściąganie swoich patrzałek. Używam dorażnie kropli nawilżających. Często też zmeczenie nie działa dobrze na mój komfort patrzenia. O tej porze roku szczególnie narzekam na ogólną suchość.

Kropel używam doraźnie wieczorem. Zaraz po ściągnięciu soczewek zakrapiam oczy. Krople natychmiast dają uczucie ulgi. Wystarczy dosłownie 1 kropla do każdego oka i od razu zwiększa się komfort. Dexoftyal są kroplami, które można stosować także w trakcie dnia bezpośrednio na soczewki. Warto więc mieć je w torebce w razie kryzysu.

Produkt możemy stosować bez żadnych przerw. Jedynym warunkiem jest zużycie opakowania w 2 miesiące od otwarcia.
Mają pojemność 15 ml.

Jeśli macie problem z suchymi oczami to zdecydowanie polecam te krople.

2 komentarze:

  1. Takie krople są bardzo przydatne, zwłaszcza przy pracy z komputerem :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Oboje z mezem uzywamy kropli, Marcin czasem bez nich nie zasnie

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...