środa, 24 czerwca 2020

Poster Store czyli jak odmienić swoje wnętrze


Uwielbiam minimalizm we wnętrzach, przede wszystkim dlatego, że łatwo dodatkami dokonywać metamorfozy.
Ja nie mam jakiś wielkich metraży, ale często zmieniam wystrój zmianą koca, poduszek.
A tym razem odmieniłam nieco swoje wnętrze plakatami od Poster Store
Plakaty te drukowane są na specjalnym papierze premium, co daje mu matowe wykończenie i odporność na utratę kolorów.
Wybór jest tak duży, że parę dni zajął mi wybór tych plakatów, które podobają mi się najbardziej .Na stronie znajduje się wiele kategorii- zwierzęta, cytaty, architektura, natura. Każdy na pewno znajdzie coś do przypadnie w tego gusta.  Obrazy można an stronie zamówić od razu z pasującymi do nich ramkami. Ja akurat miałam swoje ramki. 
I zaczęło się.. przeglądanie. Plakatów jest cała masa, wiele jest przepięknych, tak naprawdę niewiele tylko nie było w moim guście. Moje serce absolutnie kradnie dział architektura i zwierzęta.

Kolory jakie mam w domu do szarość, biel, czerń i kolory drewna. Ostatnio pojawiła się u mnie także zielona tapeta w monsterę.Dlatego mogłam teoretycznie szaleć kolorystycznie. Najbardziej podobały mi się plakaty z dodatkiem zieleni i czarno białe. 

Nie wszystkie plakaty już zawisły, bo o ile wcześniej nie mogłam się zdecydować, które najbardziej mi się podobają, tak teraz nie do końca mogę się zdecydować, które najbardziej chciałabym wyeksponować :)
Wbrew pozorom powieszenie obrazków na drewnianej ścianie, nie jest takie proste :) naturalna krzywizna desek powoduje, że ciężko idealnie i od linijki stworzyć kompozycję :) Ale i tak uwielbiam tą ścianę.Te mniejsze plakaty mają wymiary 21x30 cm, duży 30 x 40.


Moim drugim pomysłem na wyeksponowanie plakatów jest półka na ramki. Wystarczy poustawiać plakaty . I to jet świetne rozwiązanie dla osób lubiących zmiany. plakaty wystarczy tylko poprzestawiać 
Kombinacja plakatów o rozmiarze 21 x 30 i 30 x 40..

Absolutnie przecudne zwierzęta, słoń , kot i wilk, jeszcze czekają na swoje miejsce na ścianie.


A tu kolejna dawna widoków. Jest jeszcze cała masa plakatów, które mi się podobają, To idealne rozwiązanie dla osób takich jak ja , które lubią zmiany, ale nie koniecznie wielkie. Plakatami można odmieniać swoje wnętrze. Jeszcze kilka innych dodatków i jakbyśmy wchodzili w zupełnie inne miejsce. Dlatego uwielbiam bazowe wnętrza w kolorach ziemistych- bo tworzą świetne tło na różnych dzieł sztuki :)

Jeśli, tak jak mnie sposobały Ci się plakaty mam dla Ciebie kod rabatowy : testujemykosmetyczki30 - czyli aż 30 % rabatu na produkty z wyłączeniem kategorii Selection. Chętnie obejrzę Wasze wybory :) kod wazny do 24 lipca :)


4 komentarze:

  1. Akurat u siebie w domu nie jestem fanką wieszania zdjęć czy plakatów, ale u kogoś bardzo mi się podobają. Można w prosty sposób odmienić wnętrze :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie byłam do nich przekonana dopóki nie zawisły u nas na scianach. Sa extra, u Ciebie prezentuja sie super

    OdpowiedzUsuń
  3. Bardzo ładne modele wybrałaś :)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...