czwartek, 10 sierpnia 2023

Purederm kolagenowa maseczka pod oczy

Hej hej. 
Okolica oka jest jedna z chyba najbardziej wymagająca w pielegnacji. Po pierwsze zwykle dość późno orientujemy się, że krem pod oczy nie gryzie. Po drugie skóra wokół oczu jest bardzo ciężka, a bogata mimina sprzyja powstawaniu zmarszczek. Ja mam dodatkowo tendencję do obrzęków pod oczami.

Czytałam kilkukrotnie dobre opinie na temat płatków pod oczy z Purederm. Zamówiłam je przy okazji ostatnich zakupów w Hebe.


Pierwszym plusem jest to, że w paczce jest aż 30 płatków. Są one na cieniutkiej włókninie i nasączone są preparatem pielęgnacyjnym.  W składzie znajdziemy glicerynę, arbutyne działająca na hamowanie przebarwień, alantoinę, panthenol, ekstrakt z papai, ekstrakt z kwiatów róży stulistnej, ekstrakt z liści zielonej herbaty, ekstrakt z liści morwy białej, beta glukan.witaminę E. 
Płatki najlepiej trzymać w lodówce. 
Dają świetne uczucie chłodzenia. Są nasączone tak, że w przypadku mocniejszego wysuszenia okolic oka wchłoną praktycznie całość. Płatki fajnie siedzą na oku i spokojnie można chodzić po domu w trakcie ich stosowania. 

Kosztują niewiele bo 10,99 w regularnej cenie. Dla mnie nowe odkrycie :)

 Znacie te płatki? 

3 komentarze:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...