niedziela, 30 lipca 2023

Be bio naturalny peeling enzymatyczny stymulujacy wzrost wlosa


Hej hej. Ostatnio dużo się u mnie dzieje ale staram się znajdować czas na recenzje. Od dawna już wiadomo jak ważna jest zdrowa skóra głowy aby mieć piękne włosy. Nie mam problemu z wypadaniem włosów ale mam dość kapryśna skórę głowy. Muszę zwracać uwagę na sklad szamponów do włosów bo niestety mocne detergenty mi nie służą.  

Z marka Be Bio mam styczność po raz pierwszy i podeszłam do tego produktu z dużym entuzjazmem.  Czy opadł czy się utrzymał przekonacie się w dalszej części wpisu. 


Peeling bazuje na takich składnikach eksfoliujacych jak papaina na kwasy AHA. W składzie jest między innymi kwas mlekowy, askorbinowy, glukonowy, glikolowy, salicylowy, jabłkowy, tatarakowy.
Bardzo fajny sklad produktu .Nadeszły jednak czarne chmury podczas stosowania. Jak dla mnie opakowanie jest mega kiepskie. Bardzo brakuje mi aplikatora, który ułatwiłby by nakładanie produkty pomiędzy pasma. Peeling ma zwyczajna buteleczkę która nijak nie mogłam sobie poradzić, żeby dobrze nałożyć produkt na skórę. Średnio byłam także zadowolona z efektów stosowania. Być może właśnie dlatego,  że ciężko go dobrze nałożyć. Sklad produktu jest naprawdę obiecujący i myślę, że zupełnie inaczej by się sprawdził z aplikatorem. No cóż, dawałam mu parę szans ale jakoś się nie polubiliśmy. 
 

1 komentarz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...